Montáže pohonů pojezdových bran

Pohony garážových vrat
Nejen v nepříznivém počasí Vám usnadní život pohony garážových vrat Hörmann s bezpečným dálkovým ovladačem se systémem BiSecur a nouzovým otevřením v případě výpadku proudu, popřípadě záložní baterií. Punc výjimečnosti podtrhují nové dálkové ovladače s exkluzivním designem a vysokým leskem.

Bránové pohony
Bránové pohony s možností automatického otevírání a zavírání v nastavených scénářích s vraty Hörmann přes zabezpečený a šifrovaný systém BiSecur Gateway od společnosti Hörmann nabízí skvělý komfort a bezpečnost v kompaktním provedení. Pozvolný rozjezd a zastavení zaručují klidný a rovnoměrný chod brány, rozpoznání překážek velmi spolehlivě chrání osoby i předměty. Oceníte také možnost bránu otevřít pouze částečně pro průchod osob. Pohony RotaMatic a VersaMatic jsou k dostání i s praktickým akumulátorem a volitelným solárním panelem.

Pohon vnitřních dveří PortaMatic
Pro komfortní či bezbariérové bydlení se pohony zcela jednoduše ovládají pomocí dálkového ovladače nebo tlačítka. Sám nejraději ovládám otevření dveří jemným potažením za kliku, kdy pohon následně dveře otevře a opačně opět po zatažení za kliku zavře. Díky mnoha funkcím a možnostem nastavení je pohon maximálně flexibilní.


Pohon zámku dveří Smart Key
Zvláště vhodný do firemních prostor s častým průchodem, kde jsou vchodové dveře opatřeny z venkovní strany madlem. Zajišťuje motorické odemčení, otevření a uzamčení dveří s maximálně 2-násobným uzamčením (2 otočením klíčem) dálkovým ovladačem s bezpečným systémem BiSecur.

Jeho předností je jednoduchá, flexibilní a bezkabelová montáž díky svorkám nebo šroubům s napájením akku monočlánky a možností nouzového ovládání ručním kolečkem zevnitř, klíčem zvenčí.

rádiový systém Hörmann BiSecurVítejte na našich stránkách! Zabýváme se montáží produktů výhradně značky Hörmann s dlouholetou tradicí a vysokou výrobní kvalitou.

Kontaktujte nás

Martin Klein Adresa:Komenského 342, 742 01 Suchdol nad Odrou Mobil:799 50 99 82 Email:kleinos@email.cz
Martin Klein | Klein Opener System 2021 | Všechna práva vyhrazena