Montáže sekčních garážových a průmyslových vrat

  • Home
  • /
  • Service
  • /
  • Montáže sekčních garážových a průmyslových vrat

Sekční garážová vrata
Sekční garážová vrata se otevírají směrem nahoru pod strop, čímž poskytují dostatečný prostor v garáži i přední. Lze je zabudovat do každého garážového otvoru, zpravidla zevnitř. Díky trvale elastickému těsnění, odolnému vůči povětrnostním vlivům jsou energeticky hospodárná.

Výklopná garážová vrata Berry
Výklopná garážová vrata Berry jsou ekonomickou variantou, zpravidla pro stavební situace bez požadavku na zateplení. Nabízí se v několika barvách a normovaných rozměrech, s obsluhou pohonem či bez něj.

Rolovací garážová vrata RollMatic
Rolovací garážová vrata RollMatic jsou vrata vhodná zejména do prostor, kde kvůli potřebě místa pod stropem nelze umístit klasická sekční vrata. Jejich plášť je vyroben z kvalitního hliníku a jsou standardně
vybavena moderními pohony Hörmann s vnitřním tlačítkem řízení a osvětlením na skříni řídicí jednotky.

Boční sekční vrata
Hlavní výhodou bočních sekčních vrat je použitelnost pro stavební situace, kdy není možno použít pro přístup vedlejší dveře. Lze je totiž otevírat pouze částečně, pro průchod bez zbytečných energetických ztrát.

Vrata s otočnými křídly
U vrat se dvěma otočnými křídly lze podle potřeby otvírat buď obě křídla, nebo jenom jedno, vždy směrem ven.Jsou vhodné řešení pro manuální obsluhu bez potřeby elektrické přípojky
.Vítejte na našich stránkách! Zabýváme se montáží produktů výhradně značky Hörmann s dlouholetou tradicí a vysokou výrobní kvalitou.

Kontaktujte nás

Martin Klein Adresa:Komenského 342, 742 01 Suchdol nad Odrou Mobil:799 50 99 82 Email:kleinos@email.cz
Martin Klein | Klein Opener System 2021 | Všechna práva vyhrazena