Montáže vchodových a domovních dveří

  • Home
  • /
  • Service
  • /
  • Montáže vchodových a domovních dveří

Vchodové dveře THERMO 65 a THERMO 46
Vchodové dveře Hörmann THERMO 65 a THERMO 46 poskytují elegantní a bezpečný vstup do domu. Jejich ocelové dveřní křídlo o tloušťce 65 mm resp. 46 mm s výplní z polyuretanové pěny zajistí parametr s hodnotou UD až 0,87 W/(m²·K). To vše v hliníkové zárubni elegantního tvaru.

Samozřejmostí je široká škála motivů, dekorů a barev. Jsou standardně vybaveny spolehlivým 5 ti bodovým bezpečnostním zámkem s možností doplnění bezpečnostní výbavou RC 2.

Interiérové dveře
Interiérové dveře Hörmann jsou nadčasově elegantní vnitřní dveře s celoplošným dveřním křídlem v bezfalcovém nebo polodrážkovém provedení s kvalitními povrchy: Duradecor hladký nebo Struktur – zvlášť odolný proti nárazům , Dřevěná dýha, Lak, nebo celoprosklení.

Mohou obsahovat stylové prvky typu aplikací z ušlechtilé oceli, hluboké ozdobné drážky či kombinace dekorů a barev, matných i vysoce lesklých
povrchů. Pro domy s rustikální architekturou jsou k vhodnou alternativou masivních dveří motivy Georgia
s vloženou profilovanou lištou, motivy Carolina s vylisovaným profilováním, také nové motivy Montana nebo motivy Kontura s profily s frézovanými konturami a rámové dveře Virginia.


Funkční domovní nebo objektové dveře
Ať už pro novostavby nebo modernizace starších objektů, sídla společností, provozovny a sklady, nabízí společnost Hörmann vhodné dveře. Bezpečnostní dveře pro vstup do sklepa nebo do garáže, dveře pro kotelnu, multifunkční dveře pro domácí dílnu, všechny ocelové dveře v prémiové kvalitě pro pocit bezpečí.


Vedlejší garážové dveře
Vedlejší garážové dveře dodáváme takové, aby svými motivy a dekory skvěle ladily s garážovými vraty Hörmann. Pro ucelený vzhled s vraty se používají jako výplně vratové lamely v kvalitním a tvarově stálém hliníkovém rámu i zárubni.Vítejte na našich stránkách! Zabýváme se montáží produktů výhradně značky Hörmann s dlouholetou tradicí a vysokou výrobní kvalitou.

Kontaktujte nás

Martin Klein Adresa:Komenského 342, 742 01 Suchdol nad Odrou Mobil:799 50 99 82 Email:kleinos@email.cz
Martin Klein | Klein Opener System 2021 | Všechna práva vyhrazena